Дизайнерське агентство Іва Беар (Yves Behar) Fuseproject (створила зовнішній вигляд фітнес-браслета Jawbone і сифонів Sodastream) розробило для компанії Fluidigm дизайн апарат для аналізу ДНК під назвою Juno.

 Аналіз ДНК швидко і красиво

Juno розроблений для спеціальних лабораторій, однак при цьому вкрай простий в експлуатації, як зазначають його творці. Він не має безлічі кнопок з різними настройками, все управління здійснюється за допомогою простого тачскрін.

Для проведення аналізу потрібно торкнутися тачскріну

Для того, щоб доставити зразок на дослідження, треба завантажити в висувний трей зразок, закрити трей і натиснути на тачскрін ще раз (повний час проведення аналізу займає близько трьох годин).

При цьому Juno має також стильним дизайном: він виконаний з пофарбованого в фіолетовий і чорний алюмінію, а його поверхня покрита хитромудрими візерунками.

«Думаю, що світ науки і інновацій заслуговує такої ж пильної уваги до дизайну і брендингу, що і світ споживчої електроніки, і також заслуговує приємного, зручного і простого досвіду використання електронних пристроїв», – зазначає Ів Беар, автор концепту.