Кілька днів тому було презентовано глобальну версію фітнес-браслета Mi Smart Band 5 pro. Окрім високої ціни для Європи Xiaomi нічим не вразила.

Що у європейських браслетах?

На жаль, так і не було показано обіцяного Mi Smart Band 5 pro з модулем NFC. Виробник пояснює це відсутністю сертифікації цих модулів для ЄС. У китайських версіях браслета, що були оприлюднені місяць тому, модуль платежів є.

До того ж, у пристрої відсутній модуль GPS. Але, як ми вже писали, надібність його може виявитися сумнівною за умови присутності поруч з пристроєм смартфона.

Mi Smart Band 5 має шість кольорів ремінців
Mi Smart Band 5 має шість кольорів ремінців

Але, незважаючи на ці прикрі деталі, фітнес-браслет виявився дуже непоганим, як і всі попередні версії.

Він має кольоровий екран з діагоналлю 1,1 дюйм, роздільною здатністю 126х294 точок та близько сотні різних дизайнів головного робочого столу.

Пристрій підтримує трекінг одинадцяти видів спорту, відрізняє біг від ходьби, попереджає про підвищений пульс. Знову ж таки, обіцяного вимірювання рівня кисню в крові (що актуально у період епідемії коронавіруса, що вражає легені), та кров’яного тиску, в браслеті так і не з’явилося.

Mi Smart Band 5 можна використовувати як спуск для камери смартфона
Mi Smart Band 5 можна використовувати як спуск для камери смартфона

Окрім оновлення програмного забезпечення, що обробляє дані датчика, девайс отримав бездротову зарядку. Автономність його складає 14 днів.

Різниця в ціні

Головна неприємність новинки – ціна. При тому, що вона дуже відрізняється від китайської при тому, що пристрої майже ідентичні. Якщо перерахувати в європейську валюту, ціна Mi Smart Band 5 становить 40 євро. В Україні він починає продаватися ще дорожче – близько 1300 гривень.

За таку ціну можна знайти гідну альтернативу, не кажучи вже про сотні нонейм-браслетів, що виміряють і кисень, і тиск, і ще багато чого (звісно, неточно, але дешевше). Тому з ціновою політикою та розчаруванням покупців Xiaomi ризикує втратити частину ринку, адже фітнес-браслет Mi Smart Band 5 є найпопулярнішим товаром пекінської компанії.