Nintendo Switch

У зв’язку з великим оновленням консолей від Sony та Microsoft фанати відеоігор уважно подивилися в бік ще одного важливого гравця на ринку – Nintendo. Її консольне рішення Switch має шалену популярність, але вже давно не оновлювалося.

І ось в ігровому світі поповзли чутки про те, що і ця приставка очікує на оновлення. Але, на відміну від конкурентів, не цього року, а наступного.

Nintendo Switch

Про те, на що очікувати шанувальникам ігор на Switch, поки що невідомо. Є лише концепти зовнішнього вигляду приставки, і чутки про те, що вона нарешті буде підтримувати більш високу роздільну здатність, ніж зараз (720 точок).

Кажуть про підтримку роздільності до 4К, але незрозуміло, чи вона буде такою при виході сигналу на телевізор, чи на екрані приставки. Експерти готові прийняти думку, що мова йде саме про зовнішнє відображення ігор.

У виробників ще є час портувати свої твори на 4К, тому що ігор, що підтримують таку роздільну здатність в арсеналі Switch небагато.

До речі, навіть у такому випадку Nintendo буде відставати, тому Sony з Microsoft обіцяють у нових версіях своїх приставок роздільну здатність 8К.