Samsung Galaxy Buds Live

Samsung оновлює лінійку бездротових навушників Galaxy Buds, намагаючись відвоювати частину преміум-сегмента у Apple, продажі яких дуже зросли в Китаї на тлі падіння Huawei. З огляду на мікроекономіку, що погіршилася, логічно було б почати експансію з чогось маленького і недорогого.

З маленьким вийшло. Але щодо ціни, навряд чи.

Новий дизайн

Нова версія бездротових навушників Samsung Galaxy Buds Live, що показана у вигляді рендерів 29 липня, здивувала прогресивним дизайном. Я впевнений, що головні дизайнерські премії року підуть до цього витвору південнокорейського гіганта.

Такого дійсно ніхто не бачив досі, хоча, концепти були, але вони так і залишилися в пам’яті дизайнерських ноутбуків.

Друге питання: як це носити?

Samsung Galaxy Buds Live
Samsung Galaxy Buds Live

На цю тему особливо поширювати нема чого – і так все видно. Навушники у вигляді квасолин позбавлені амбушур. Для мене, наприклад, це дуже важливий момент, оскільки практична більшість навушників випадають з моїх вух. За винятком, хіба що, поєднання творінь KZ і пінних амбушур.

Як носити ці боби в вухах без будь-якої підстраховки, поки незрозуміло.

Третє питання: шумоізоляція. Нові Samsung Galaxy Buds Live оснащені активним шумозаглушенням. Але, з огляду на їх форм-фактор, вони і так повинні повністю відрізати людини від звуків навколишнього світу. Як буде вирішуватися питання безпеки?

Інсайдери кажуть про три мікрофони, що є частиною конструкції пристрою. Можливо, в цьому і є рішення. Один мікрофон пригнічує зовнішній шум, інший транслює його в вуха користувача. Вічний рух. Жарт.

Samsung Galaxy Buds Live, вид сзаду
Samsung Galaxy Buds Live, вид сзаду

Так чи інакше, дизайн чудовий у своїй несподіваності і лаконічності. Навіть немає сумнівів в якості звучання: розміри навушників цілком достатні для розміщення в них і двох, і трьох драйверів. Але говорять про один 12-міліметровий динамік і звукову систему від AKG.

Технічні подробиці

Крім джерела звуку і трьох мікрофонів кожен боб вагою 5,6 грамів, має сенсорну систему управління. З огляду на те, що навушники доведеться пальцями вставляти в вушну раковину, і ніяких зачіпок у них немає, це може завдавати певні незручності спрацьовуванням сенсорів, але тут доведеться виробити правила: спочатку вставив, потім вмикай. Як у Air Pods і їх численних клонів.

Втім, управління можна перекласти на ефемерні плечі голосового помічника Bixby. Для спілкування з ним і передбачений один з мікрофонів.

Кожен з бобів Samsung Galaxy Buds Live має акумулятор, що підтримує безперебійну роботу пристрою протягом 7,5 годин. Якщо використовувати систему шумозаглушення і мікрофони одночасно, то енергії вистачить на 5,5 годин, що теж непогано. У режимі очікування навушники працюють до 28 годин.

Samsung Galaxy Buds Live, загальний вигляд
Samsung Galaxy Buds Live, загальний вигляд

Футляр також оснащений акумулятором, за допомогою якого можна проводити підзарядку.

Загалом, все було б добре, якби не заявлена ​​ціна. Вони складе дуже чималі для навушників 220 доларів. У карантинний рік навряд хтось вирішить заради гарного дизайну міняти перевірені і улюблені навушники на такі дорогі нові.

Незважаючи навіть на наявність трьох колірних виконань: чорного, білого і золотого.

Двісті двадцять доларів є двісті двадцять доларів, незалежно ні від чого.

А ви готові заплатити стільки за нову іграшку для хіпстера?