За останнє десятиріччя ми звикли до того, що основна частка дивних винаходів виходить від китайських майстрів. Але, виявилося, японці, які передали своїй колишній колонії естафету творчого копіювання, теж не назавжди відстали.

І цей пристрій – підтвердження того.

Часто буває дуже прикра ситуація, коли ви прийшли в супермаркет і виявили, що забули вдома свою улюблену сумку або красивий пакет, а купувати новий поліетиленовий забруднювач природи не хочеться?

Людина-павук в супермаркеті

Саме для таких випадків японський винахідник з ніком @ Tsukasa_3D, який в основний час займається дизайном предметів побуту, створив гаджет.

Він влягається на руку і працює без електрики. Для його функціонування потрібна всього лише гумка.

У ситуації, коли ви забули пакет, потрібно зробити жест Людини-павука. І в руках блискавично виявиться пакетик.

Це справить враження на симпатичну касирку, а може навіть і на суворого охоронця.

Технічні характеристики

Корпус гаджета винахідник надрукував на 3D принтері, ремінець підійде універсальний від будь-яких смарт-годинників. Для нормального функціонування Спайдер-пакетика потрібна лише гумка, яка утримує його від передчасного викиду 😊 і сам пакетик, заздалегідь покладений в девайс.

Я б не записував це забавний винахід в лауреати Шнобелівської премії. Річ проста, дешева і незвичайна. Вона може стати трендом на літні місяці для хайполюбної молоді. Я думаю, стартап @ Tsukasa_3D вже набрав необхідну суму для серійного виробництва цього пристрою. А вітчизняним торговельним мережам потрібно б потурбуватися і купити патент на брендовані АТБ-спайдер-пакет-еякулятори. Був би чудовий спосіб привернути іншу цільову аудиторію.

Але, в цій країні навряд чи кому-то потрібні гроші, судячи з маркетингової активності укро-брендів.