Насправді стали про нові смартфони Apple стало відомо майже все. А на додаток сама компанія із Купертино випадково “здала” дату презентації.

З цього і почнемо. Днями Apple створила тестову онлайн-трансляцію і випадково зробила її публічною. Так і стало відомо, що 10 вересня відбудеться велика презентація. Оскільки всі чекають восени на нові версії iPhone, сумнівів про те, чому вона буде присвячена, не лишилося.

Виток інформації про презентацію iPhone 12
Виток інформації про презентацію iPhone 12

Тепер про те, що на нас чекає з дванадцятою версією культового смартфона.

По-перше, буде чотири варіанти пристроїв: iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Ціни на них будуть варіюватися від 699 до 1199 доларів.

По-друге, всі девайси побудовані на процесорній системі А14, виробленій за 5 нм техпроцесом компанією TSMC.

По-третє, базова версія буде мати 4 ГБ оперативної та 64/128/256 ГБ флеш-пам’яті, а Pro – 6 ГБ оперативної та 128/256/512 ГБ вбудованої пам’яті (версія Pro Max – 64/256/512 ГБ).

Можливі технічні характеристики iPhone 12
Можливі технічні характеристики iPhone 12

І про камери. Базові версії мають по дві основні камери з модулями 12 Мп, один з яких оснащений оптичною стабілізацією, а Pro версії – три модулі 12 Мп, з яких два мають оптичну стабілізацію. Про об’єктиви поки що нічого не відомо.

На таблиці, як бачимо, дата релізу вказана у жовтні, що входить у протиріччя з витоком про вересень. Але чекати залишилося недовго, побачимо, хто з інсайдерів виявився більш інформованим.

Чекаємо на нові iPhone 12, після такого масштабного зливу даних, Apple точно приготує якісь сюрпризи.