Протягом останніх півроку ми достатньо чули про нову версію вдалого флагмана Pocophone F1. Казали, що це буде копія Redmi k30, потім, що це буде бюджетна версія Mi 10, потім багато що. Але днями нам доведеться побачити все на власні очі.

Pocophone – екзотичний флагман

Взагалі, історія з брендом Poco phone для багатьох залишилася незрозумілою. І справді, навіщо додавати ще брендів, коли і так все йде повним ходом і смартфони виходять майже кожного місяця? До того ж, флагманські характеристики при помірній ціні становлять внутрішню конкуренцію топовим продуктам головного бренду. Казати, що Pocophone відрізняється якісними матеріалами, або супер-новітніми технологіями, теж не можна. Смартфон як смартфон. З посередніми камерами, екраном, який міг би бути кращим.

Але є в першому Poco якийсь невловимий шарм, який примушує не зраджувати йому на користь нових і нових флагманів, яких з моменту випуску першої моделі, у Mi минуло три, не враховуючи Redmi та Black Shark.

Нова епоха

Єдине, в чому Pocophone відрізнявся від інших смартфонів було те, що він був один у своїй лінійці і так тривало майже два роки. І тепер виробник каже про декілька моделей нового покоління Poco, але анонсує лише одну – Poco F2.

Poco F2, ілюстративне фото

І тепер вже офіційно оголошено, що презентація нової моделі відбудеться 12 травня.

На що чекати від загадкового флагмана?

Можливо, це буде топовий процесор Snapdragon 865 5G, або щойно презентований Dimensity 1000+ від MTK. Набори пам’яті від 8 ГБ оперативної та 128 ГБ вбудованої. Рідинне охолодження, 4К екран. Мультимодульна камера з головним модулем 64 Мп. Потужний акумулятор, можливо, бездротова зарядка. Все це стало звичним списком характеристик флагманського смартфона. Але чим здивує Poco F2?

Poco F2, ілюстративне фото

Доживемо до вівторка і побачимо самі. У вас, любі читачі, є вихідні на помріяти, можете поділитися своїми міркуваннями у коментах.