Вже майже закінчився вересень, а п’ятірок від Xiaomi не побільшало. І хоча формально в кожній гілці лінійки Redmi є один смартфон – Redmi Note 5A, але всі чекають на титульну модель, тому що модифіікаційний смартфон вийшов не таким, як хотілося багатьом.

Тому фанатам Mi-фонів доводиться тішити себе чутками.

Але зараз, схоже, для них з’явилися підстави.

Redmi 5

Днями в мережі з’явилося фото коробки від Redmi 5 plus, а це означає, що десь там поблизу є і Redmi 5.

Redmi 5 plus

Як кажуть, це його зображення з’явилося на сертифікаційному сайті TENAA.

Xiaomi Redmi 5

Зовні смартфон схожий на свого попередника Redmi 4X і його характеристики теж не є видатними. За чутками, новий Redmi буде мати процесор MediaTek Helio P25  і два набори пам’яті: 3/32 ГБ та 4/64 ГБ. Також у нього прогнозують 16 Мп основну і 5 Мп фронтальну камеру. Акумулятор, за чутками, буде мати ємність 4000 мАг, що малоймовірно.

Але є деякі прискіпливі технофани, які кажуть, що це зображення молодшої моделі – Redmi 5A. Ми з припадемо на думку, що зовні ці смартфони будуть мало відрізнятися, але головні відмінності будуть у середині. Багато хто прочить новому бюджетнику процесор Snapdragon 425.

Чекати залишилося недовго, якщо вже показали коробку, тому незабаром всі суперечки дійдуть згоди, коли всі почабать дійсні характеристики Redmi 5, Redmi 5 plus та, можливо, Redmi 5A.

Але є надія, що це ще не все, і на нас чекає “великий брат” – Redmi note 5.

Redmi Note 5

Якщо з Redmi 5 поки ще нічого не ясно, про Redmi Note 5 є деякі більш-менш обгрунтовані чутки. Так кажуть про процесор Snapdragon 630, дві камери на матриці Omnivision, як у Mi 5X, акумулятор 4100 мАг і дві модифікації з об’ємами пам’яті 3/32 ГБ і 4/64 ГБ.

Якщо відкинути нездійсненні мрії про дві камери, то картина складається дуже реальна, як і уявний цінник у 165 доларів.

Redmi Note 5

Будемо сподіваатися, що цей смартфон не тільки повторить, але й перевищить успіх свого попередника, який не тільки став смартфоном, що гарно продаєтьсчя, але й проявив себе як надійний, досить потужний і взагалі, гарний 5,5-дюймовик.

Чекаємо на середину жовтня, бо цей періодл найбілш ймовірний для презентації нових бюджетних смартфонів Xiaomi.