Нові смартфони Sony, на які ми чекаємо у жовтні, мають багато переваг і приводів для сенсацій, але ми розглянемо декілька інновацій, які мають камери світового флагмана у мобільній фотографії.

огляд Sony Xperia XZ1 на Gadget news

XZ1 та XZ1 Compact мають новий 3D-режим сканування. Постійно переміщуючи телефон навколо свого обличчя, ви можете створити повноцінний 3D-образ голови. Насправді, це дійсно добре працює, і ви можете це зробити і з їжею або іншими предметами.

камери Sony Xperia XZ1 на Gadget news

Потім ви можете встановити отримане зображення у якості шпалер робочого столу, або відправити на 3D-принтер, якщо забажаєте створити собі монумент на реальному робочому столі.

Sony Xperia XZ1 на Gadget news

Також камери смартфонів можуть працювати у режимі, коли вони знімають повні фотографії з роздільною здатністю 19 мегапікселів зі швидкістю 10 кадрів в секунду і одночасно відстежують фокус об’єкта. Коли людина наближається до камери, автоматичне фокусування змінюється, щоб переконатися, що вона залишається у фокусі.

Sony Xperia XZ1 на Gadget news

Режим слідкування за обличчям допоможе зробити знімок у той момент, коли на обличчі з’являється посмішка. Смартфон автоматично зробить знімок, або декілька і запропонує вибрати з них кращий.

Модель XZ1 працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 835, має водонепроникний дизайн та найновіше програмне забезпечення Android Oreo. 5.2-дюймовий дисплей має роздільну здатність Full HD (1920×1080 пікселів).

Модель XZ1 Compact буде мати менший екран з діагоналлю  4,6 дюймів. Всі характеристики будуть такими ж.