destiny 2 Cayde 6 Vault Forsaken
destiny 2 Cayde 6 Vault Forsaken

Сумна новина для гравців Destiny 2 і поганий прецедент для ігрової індустрії в цілому. Bungie оголосили про те, що з виходом нового доповнення, що планується на 22.02.22, у т.зв. Сховище вирушить ще один великий шматок ігрового світу.

Разом із сюжетною лінією, кінематографічними сценами та персонажами. Як відомо гравцям Дестині, із Сховища ще ніколи нічого не поверталося. Тобто фактично контент іде під ніж. Разом із основним сюжетом, на якому заснована нинішня сторилайн, та її розвиток у новому доповненні.

І проблема навіть не в цьому: робили Bungie і гірші речі – наприклад, рік тому відправили в брухт взагалі головний сюжет гри. І тисячі нових гравців навіть не мають уявлення, в який світ вони потрапили і що в ньому роблять.

Проблема в тому, що я, наприклад, заплатив за це доповнення понад 30 доларів. Як і десятки тисяч інших гравців. Тобто придбав у власність якийсь цифровий інтелектуальний продукт. І тепер у мене його забирають.

Щоправда, замість нього пропонують ще один великий продукт у вигляді доповнення та продовження.

АЛЕ!

Мені його теж потрібно буде КУПИТИ за 30 дол.

Відмінний бізнес. Чому не я ним займаюся?

Наприклад: продав лоху-покупцю Айфон 12. Потім прийшов через рік, забрав його, поламав і викинув у смітник. А продав Айфон 13. І так нескінченно. Ну, супер же!

Але для мене, як і сотень тисяч фанатів світу Destiny, рішення розробників та видавців дуже прикре та болісне через те, що разом зі світом Заплутаних берегів вони заберуть у нас Кейда 6. Цього разу остаточно. Просто викреслять зі світу гри ключового та найулюбленішого персонажа.

І тим самим позбудуться головного конфлікту, на якому гра трималася останні 5 років. Далі просто немає сенсу грати. Тому що з решти нікого не шкода. Хіба що Ульдрена. Але він теж уже мертвий і його приберуть разом із Кейдом. Залишиться лише Ворон як наступне втілення.

Поганий приклад для всіх інших гравців. Якщо користувачі це проковтнуть і не проігнорують покупки доповнення, то завтра нас змусять сто разів купувати якогось говняного Сталкера або Метро з Танчиками.

Втім, через місяць нам так само тупо впарюють GTA. Вже втретє змусять заплатити ті самі ігри. І Skyrim теж продадуть 11 листопада вже вчетверте.

Без мене, друзі. Ці гроші я краще витрачу на корм приютським кошенятам. Зима близько, їм буде холодно. А Кейда все ж таки дуже-дуже-дуже шкода. І мені дуже його не вистачає. У найширшому розумінні цієї фрази для мене.