Просунуті навушники відомого виробника портативних акустичних систем 1More з невибагливою назвою Penta Drivers Headphones були показані на виставці CES 2019.

А восени вони отримали престижну нагороду в галузі дизайну iF Design в Німеччині.

1MORE Penta Drivers Headphones
1MORE Penta Drivers Headphones

Ці навушники мають п`ять драйверів – два низькочастотних, два середньочастотних і один високочастотний. Це забезпечує відтворення широкого діапазону частот і гармонік. Оскільки в якості звуку витворів 1More сумніватися не треба, можна повірити на слово експертам, що вже випробували ці навушники. У широкому продажу в Україні вони з`являться лише в магазинах для аудіофілів, тому що ціна навушників для широкого загалу користувачів велика – близько 300 доларів.

1MORE Penta Drivers Headphones
1MORE Penta Drivers Headphones

1MORE Penta Drivers Headphones підтримують протокол Bluetooth 5.0 і кодеки AAC, AptX та LDAC, що наближує звучання навушників до стандартів HD звуку.

Систему зроблено у вигляді намиста, в якому розташовано апаратну частину пристрою і батарею. До речі, для заряджання навушників використовується роз`єм USB Type C. На ньому ж розташовані кнопки керування навушниками.

1MORE Penta Drivers Headphones

До того ж, вся система не тільки функціональна і зручна, але і красива. Тому нагорода iF виріб 1More заслуговує. До речі, компанія з Шенчженю, що входить до холдінгу Xiaomi, є явним фаворитом дизайнерської премії. Більше десяти разів пристрої 1More ставали лауреатами і переможцями престижної премії.

Джерело: 1,2