Компанія Huami, винахідник легендарного Mi Band, не припиняє дивувати покупців новими гаджетами. Наприкінці серпня виробник презентував три нових пристрої Amazfit.

Amazfit GTS

Першим став GTS. На даний момент це найекономніший розумний годинник у світі. Він може працювати без підзарядки до 46 діб у стандартному режимі. З увімкнутим GPS гаджет працює трохи більше доби.

Amazfit GTS
Amazfit GTS

Він має металевий корпус з захистом від бризок, але витримує і короткочасне занурення у воду.

GTS є наступником популярного Bip, і розвиває його здібності. Пристрій набув модуля NFC, повноцінної підтримки GPS/ГЛОНАСС, та Bluetooth 5.0.

Amazfit GTS
Amazfit GTS

Годинник має 1,65-дюймовий AMOLED екран, вкритий захисним склом Gorilla Glass 3, і набір датчиків: освітлення, тиску, положення у просторі. Звісно, як і всі пристрої Huami, він рахує кроки, відстежує фази сну, слідкує за пульсом. Для підтримки пристрою виробник випустив нову версію додатку Mi Fit, який тепер називається Mi Health, але Amazfit GTS може працювати і з іншими додатками моніторінгу.

Amazfit GTS
Amazfit GTS

Цей красивий і розумний аксесуар прикрасить руку чоловіка, або жінки. При покупці можна обирати відповідний вид та колір ремінця. Багато хто вже назвав GTS “вбивцею Apple Watch”, і дійсно, у нього є всі шанси на першість, тому що ціна його не перевищує 125 доларів (в Китаї на момент презентації).

Amazfit Smart Sports Watch 3

Окрім цього годинника компанія презентувала більш спортивну модифікацію з круглим циферблатом. Це нова версія славетного спортивного трекера Smart Sports Watch 3.

Smart Sports Watch 3
Smart Sports Watch 3

Годинник має корпус з нержавіючої сталі з титановою смужкою, 1,34-дюймовий дисплей від JDI, вкритий сапфіровим захисним склом. Екран має рефлективні здібності, тому на Сонці дуже гарно видно його вміст. Енергоефективність дозволяє гаджету працювати тиждень с постійно увімкнутим Bluetooth, датчиком серцевих скорочень, отримуючи повідомлення і сигналізуючи власнику про необхідні події.

 Smart Sports Watch 3
Smart Sports Watch 3

З працюючим GPS-трекером годинник може працювати до 70 годин без підзарядки.

Smart Sports Watch 3 дуже функціональний пристрій. Ось список його можливостей:

  • 19 різних спортивних режимів;
  • Вбудований помічник зі спортивних вправ, складений професійними тренерами;
  • Відображення максимального споживання кисню;
  • Ефективність вправ;
  • Час відновлення;
  • Фізичне навантаження;
  • Підтримка систем супутникової навігації GPS, GLONASS, Beidou і Galileo;
  • Датчик серцевих скорочень з прив’язкою до GPS координатам;
  • Вбудований музичний плеєр;
  • Підтримка безконтактних платежів за допомогою NFC.

Годинник має 512 Мб оперативної пам’яті та 4 ГБ вбудованої. Він може використовуватися як автономна система, лише раз на день, або на тиждень синхронізуючись зі смартфоном через додаток.

Ціну Smart Sports Watch 3 у Китаї оголошено на рівні 180 доларів.

Amazfit X Concept Watch

Smart Sports Watch 3
Amazfit X Concept

Третім пристроєм, що був презентований Huami, став фантастичного виду годинник Amazfit X Concept Watch. Цей гаджет з вигнутим дисплеєм не буде продаватися цього року, тому про його ціну нічого не відомо. В ньому застосовані останні дослідження інженерів Huami. Наприклад, материнська плата розділена на декілька секторів, тому що зігнути її неможливо. Це лакшері аксесуар, схожий на перші браслети з цирконію, що Huami презентувала років п’ять тому.

Amazfit X Concept Watch
Amazfit X Concept
Amazfit X Concept Watch
Amazfit X Concept