В четвертому епізоді ігрофільма, що почався ТУТ, по головній сюжетній компанії рольового онлайн-шутера Destiny2 герої опиняться на Іо, супутнику Юпітера. Цього небесного тіла Мандрівник торкнувся в останню чергу і перетворив холодний камінь в одне з найкрасивіших місць в Сонячній системі.

Однак, в процес втрутилися всюдисущі Векси, які терраформірували Іо, знищивши дивовижні зразки живої природи, які тепер залишилися лише у вигляді гігантських скелетів невідомих тварин і скам’янілих стовбурів величезних дерев.

Після Вексів на Іо прийшли люди і влаштували там дослідницьку лабораторію і розмістили прародителя Распутіна – Військовий ШІ. Останніми Іо відвідали Кабал, спорудили за своїм звичаєм, фортецю і завод з переробки корисних копалин в паливо для їх космічних кораблів.

Ікора Рей, Ашер Мір і головний герой Вартовий дізналися на Іо страшну таємницю Кабал, яка може перешкодити їм здійснити зухвалий рейд на корабель Всемогутній, щоб запобігти руйнуванню Сонця.


попередня статтяDestiny2: Червона війна. Частина 3. Пастка Вексів
наступна статтяDestiny 2. Червона війна. Епізод 5. Танки бруду не бояться
Mi-Yuri
Більше десяти років спеціалізуюсь на інформації про смартфони та інші портативні пристрої. Є спеціалістом у гаджетах екосистеми Xiaomi / MiJia, смартфонах Mi, Redmi, Pocophone, Black Shark. Маю багатий досвід роботи з технікою різних брендів. Підхожу до електроніки філософськи: оглядаю, користуюсь, аналізую, передбачаю тренди.