Для тих, хто грає в Destiny 2 давно, а грі вже п’ять років, не стануть шкодувати про те, що йдуть старі локації, які відомі всім гравцям уздовж і поперек, а також активності, які вже добряче набридли. Це Рух Вексів на Меркурії, Ескалаційний протокол на Марсі, Контакт на Іо і Титані. Але ті, хто недавно підключився до гри, відчують велике розчарування, адже вони можуть не встигнути вибити собі всі належні екзоти, та й взагалі, зброю і обладунки кожної з локацій і взяти участь в цікавих сюжетних місіях і рейдах.

Також в Сховище відправляться і три сюжетні кампанії: Червона війна, Прокляття Осіріса і Військовий розум. Першою і найважливішою, природно, є Red War, оскільки вона і є основною сюжетною лінією всієї гри.

Щоб зберегти в пам’яті гравців і познайомити з сюжетом Destiny 2 тих, хто вступить в гру після видалення сюжетних кампаній попередніх років, ми і зробили цей міні-серіал ігрофільм Destiny 2: Червона війна .

Тим, хто подивиться його, стане більш зрозуміло, в який світ вони потрапили, хто всі навколишні їх герої і що взагалі відбувається в цій грі.

Отже, ось перша серія про вторгнення Червоного Легіону на Землю.

У ній вас зустрінуть Коммандер Завала, Кейд 6, Ікора Рей, Сурайя Хоторн і Деврім Кей. І, звичайно, ви познайомитеся з головним ворогом – Домінусом Гоулом.