Корпорація Добра оголосила дату презентації нових смартфонів Google Pixel 4/XL/5G. Захід відбудеться у Нью Йорку, і, як очікується, на ньому покажуть нові смартфони.

Ми вже багато знаємо про них. Побудовані на платформі Snadrgagon 855/855plus, ці пристрої будуть різнитися розмірами. Pixel 4 буде мати AMOLED екран з діагоналлю 5,8 дюймів, старша модель – 6,3 дюйми. Як кажуть, екрани будуть мати частоту оновлення 90 Гц, як того потребують тренди.

Google Pixel 4
Gooogle Pixel 4

Але форма екрану з трендів “випадає”. Смартфони від Google не мають, ані вигнутого екрану-“водоспаду”, ані “чубчика”, ані повного екрану. У верхній частині дисплею розташувалася доволі товста “монобрів”, а знизу – тонке “підборіддя”. Але це не лякає маркетологів, як бачимо. Вони пояснили все технічними потребами. За чорною стрічкою ховаються дві камери – для селфі та розпізнавання обличчя і датчики.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

До речі, про камери. Передня камера має роздільну здатність 8 Мп, а її “помічниця” – 5 Мп. Дві селфі-камери будуть виконувати функції, про які розлого розкажуть на презентації. Що ж до основної камери, то вона має три модулі: 16 Мп (Sony IMX481, телеоб’єктив), 12 Мп (Sony IMX363, ширококутовий об’єктив), 2 Мп (далекомір).

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Обидва пристрої будуть мати 6 ГБ оперативної пам’яті і декілька варіантів об’єму флеш-пам’яті.