За декілька днів, разом з новими смартфонами Pixel, корпорація Google презентує свій новий варіант бездротових навушників. І якщо у Apple їх втіленням концепції стали AirPods, а у Xiaomi – AirDots, то Корпорація Добра вирішали дати своїм навушникам назву Pixel Buds. Чи збережуть вони цю назву і як буде ідентифікуватися версія, наразі невідомо.

Якісна музика з Pixel Buds

Навушники підтримують Hi-Fi звук. Так пишуть в усіх релізах, але всі ми знаємо, як “ріже” частоти протокол Bluetooth. Звук стає пласким, губиться сцена, низькі та високі частоти починають звучати неприродньо.

Різні виробники намагаються вирішувати ці проблеми по-різному. Хтось винаходить кодеки типа AptX, хтось “прокачує” пропускну здатність Bluetooth і додає спеціальні фільтри до джерела звуку. Що придумає Google, наразі невідомо, адже звукові пристрої для компанії – непрофільний актив. Але існуюча модель, хоча і коштує забагато для навушників, звучить доволі непогано.

Інтерактивність без дротів

Як і попередня модель, нове втілення навушників Pixel Buds 2, буде підтримувати інтерактивність. Зараз, натиснувши кнопку на одному з навушників, можна користуватися послугами перекладача і пошуку, а на другому – керувати гучністю та порядком відтворення музики. Звісно, відповідати на телефонні дзвінки вони теж вміють, як і всі інші гарнітури. До того ж, за допомогою голоса, можно користуватися послугами Google Assistant, який відповість майже на всі питання.

Що ще нового можна придумати, трудно навіть уявити. Тому, очікуємо, що нова версія збереже всі функції старої, і додасть щось незвичайне.

Підзарядка

Зараз Pixel Buds можуть заряджатися, якщо покласти їх у кейс та з’єднати з джерелом живлення. В новій версії очікуємо підтримку бездротової зарядки. Це було б дуже зручно – покласти навушники на поверхню смартфона чи павербенка і зарядити, або зовсім не виймати з вух і заряджати.

Звісно, всі чекають і на зменшення ціни, хоча, це навряд чи можливо.

Презентація Pixel Buds очікується 15 жовтня.