Нові смартфони Google Pixel повинні створити конкуренцію флагманам від Samsung, Apple, Sony тощо.

Як і очікувалося, виробником щонайменше однієї моделі буде корейська корпорація LG.

LG подала свою заяву до Федеральної комісії зв’язку США (FCC) на пристрій, що, можливо, є майбутнім Google Pixel XL 2.

Екран смартфона буде мати тонкі межі і буде оснащений бічним сенсором.

На Pixel 2 він буде називатися Active Edge і буде виконувати функції Помічника.  Найімовірніше, цей пристрій буде працювати на Snapdragon 835, а не на Snapdragon 836, про що багато казали оглядачі. В якості ОС на пристрої буде Android Oreo.

Виробник мало що сповіщає про свій смартфон, на відміну від HTC, який подав у заяві дещо більше відомостей про свій Pixel 2. Але з заяви корейців видно, що Pixel XL 2 буде сумісний з LTE від Verizon, AT & T і Sprint, і, можливо, з T-Mobile, оскільки його нова група 71 не перерахована.

Можливо, що Google запустить нові телефони Pixel 4 жовтня.

Зокрема, на рекламному щиті в Бостоні було помічено текст “Запитайте більше вашого телефону” над логотипом Google G і дата “Жовтень, 4 “. Ця дата відповідає минулорічному запуску Pixel 4 жовтня, через місяць після запуску Android Nuga.

Телефони другого покоління Pixel від Google в цьому році будуть знаходитися у жорсткій конкуренції  з новими Apple iPhone Х та iPhone 8, Samsung Galaxy S8 і LG V30.

Тим не менш, нові телефони Pixel будуть в числі перших, які будуть поставляти з Android 8.0 Oreo, разом із новими Xperia XZ1 і XZ1 Compact Sony, які планується випустити до продажу у вересні.