Привіт товариші бандити і автомобільні злодії! Сьогодні ми починаємо говорити про світ GTA і показувати його у всій красі, вже яка є.

Хтось скаже: що ж ти, дядько, акурат до 7-річчя останнього релізу вирішив почати відеоканал про стару гру? На що я відповім, що серія GTA не старіє. Я. Наприклад, знаю людей, які до сих пір ганяють в Сан-Андреас, і іноді, щоправда, не дуже охоче, і в Вайс Сіті заглядають.

До того ж, зовсім недавно трапилася масова роздача ГТА 5 за безкоштовно і нова армія юзерів, схильних до розбою і інших небезпечних пригод захопилася історією трьох лузерів, у яких все вийшло. Сотні тисяч нових шкіряних мішків сіли управляти своїми цифровими аватарами і зіткнулися в епічних битвах в онлайні. Багато з них, втім, просто проміняли свою роботу в звичайному офісі на добування та продаж ящиків в вірті. Навіщо, питається? Скоріше ля них буде цікавим цей блог.

Про це і про все інше ми і будемо говорити в цьому блозі.

Окремо хочеться сказати спасибі ресурсу, який нас прихистив. Це блог про портативну електроніку і гаджети progadgets.com.ua. Тут завжди найсвіжіші новини про маленьких розумних мерзотників, які ось-ось захоплять світ. Попереду багато акцій, розпродажів, оглядів та інших цікавих речей, так що занесіть адресу собі в закладки, а краще лайкніте сторінку в Фейсбуці.

Світ GTA V online досі вражає
Світ GTA V online досі вражає

Отже, чому GTA і чому саме зараз?

Карантин дав можливість пограти в багато ігор, і очікування нових релізів дражнять уяву: Cyberpunk 2077, Far Cry 5, S.T.A.L.K.E.R. 2, ГТА 6, в кінці кінців. Не кажучи вже про рейкові шутери, очікувані ближче до кінця року. Ці релізи незабаром відвернуть увагу геймерів від багатьох віртуальних світів. Але справжні фанати залишаться.

Ці публікації будуть швидше для тих, хто недавно приєднався до ГТА онлайн, або все ще шукає ту саму квітку пейота в сюжетному режимі.

Я буду розповідати про свій досвід гри, показувати цікаві моменти, які зустрічалися мені на шляху і міркувати про те, куди котиться весь цей пришелепкуватий світ.

Наприклад, у GTA V можна безкарно вбити всіх клоунів
Наприклад, у GTA V можна безкарно вбити всіх блазнів

Кому цікаві пости в такому форматі, підпишіться на цей відеоканал і приготуйтеся до довгої подорожі.

Мені хотілося б багато чого розповісти і про світ Стародавніх сувоїв (так-так, я досі блукаю по просторах Скайріма і Сіроділа), і про Відьмака, і про старі ігри, які стали основою для нових. Але навряд чи вистачить часу на окремі канали з цих тем. Тому тут я буду згадувати багато чого зі свого досвіду підкорення відкритих світів.

Загалом, нас чекає легка, цікава і повчальна подорож. Приєднуйтесь, педаль в підлогу і ґо!