У провідного китайського виробника портативної електроніки Huawei склалася непроста ситуація, пов’язана з санкціями США. Багато хто не витримав би такого всесвітнього тиску і вийшов з бізнесу, але колишнє державне підприємство, очолюване людьми, наближеними до ЦК КПК, не схиляються перед ударами долі, а роблять кроки у відповідь.

Нещодавно компанія вустами інсайдера злила інформацію про те, що майже готова до релізу другої версії власної операційної системи Harmony, що може бути встановлена на смартфони, смарт-годинники та інші пристрої.

Це, звичайно, знову завдасть удару по Google, який попереду всіх за розповсюдженням своєї ОС Android і може стежити і за китайськими користувачами. Але у випадку набуття Harmony 2 популярності у Китаї, завдяки першим позиціям Huawei у рейтингу виробників споживчої електроніки, позиції Корпорації Добра можуть дуже знизитися.

Harmony OS

Як свідчить інсайдер, хоча ядро нової системи під назвою HMS Core 5, над яким працювали 1,6 мільйони зареєстрованих розробників, і готове, чекати на смартфон, що працював би під керівництвом ОС Harmony 2, цього року, не варто.