Один з способів, за допомогою яких Hyperloop One розробляє маршрути, які він хоче побудувати, – це програма “Global Challenge”. Це, по суті, телешоу талантів, де міста повинні довести, що саме їм треба поставити сучасну транспортну систему.  Зараз компанія Ілона Маска оголосила, які регіони перебувають у роботі, щоб бути першим, хто отримає свій власний маршрут Hyperloop.

Hyperloop one

Існує десять переможців у п’яти країнах, і кожну пропозицію оцінили група фахівців з інфраструктури, транспорту та технологій. Тепер кожна з них буде розглядатися в  деталях, оскільки Hyperloop One розробляє найкраще місце, щоб почати роботи на першій повноцінній лінії. Фактори, які слід враховувати, включають економічні вигоди, регуляторне середовище та пропоновані маршрути.

Hyperloop one

Відомі маршрути включають лінію, що з’єднує Чикаго, Колумб і Пітсбург, яка об’єднує населення майже 14 мільйонів чоловік. Техаський трикутник, до того ж, приведе Даллас, Ларедо та Х’юстон в хвилинну досяжність один до одного для уявних бізнесменів. Тим часом, у Великій Британії, серйозно розглядаються маршрути, які об’єднують Лондон та Единбург, а також Глазго та Ліверпуль.

Hyperloop one

Тим часом Індія має два маршрути: порівняно коротка лінія Бенгалуру – Ченнаї, що охоплює 208 миль, а також мандрівка Мумбай – Ченнаї, яка охоплює 685 миль. Мексика та Канада складають перелік, із запропонованими лініями, що з’єднують Мехіко з Гвадалахарою та Торонто з Монреалем.

Звичайно, жоден з цих маршрутів не буде побудований, якщо не будуть вирішені численні питання.  Компанія повинна отримати місцеве самоврядування, інвесторів та підтримку громадськості. Не кажучи вже про всіх людей, які можуть бути роздратовані, що вид з їхнього заднього подвір’я буде перерваний вакуумною трубкою, яка возить людей на сверхзвуковой швидкості.

Очевидно, у Європі Hyperloop з’явиться ще дуже не скоро, тому що і відстаней таких тут бракує, і населення пересувається звичними засобами і всіх все влаштовує.