Потокові музичні і відео сервіси стають основним способом прослуховування звукового контенту. І якщо раніше при прослуховуванні локальних музичних файлів, користувач міг контролювати якість звуку за допомогою пристроїв на своєму комп’ютері, то тепер якість звуку залежить від налаштувань потокового сервісу.

Але і в таких умовах можна отримати якісне звучання рівня Hi-End, якщо потоковий сервіс може надати HD якість.

Для цього створена звукова карта JCAT NET Card FEMTO.

Це – Ethernet-адаптер для високошвидкісного мережевого аудіо.

Налаштування медіа-сервера на ПК або використання комп’ютера як мережевого аудіопрогравача (кінцева точка) зараз є простим. Але проблема з комп’ютерами полягає в тому, що вони ніколи не були розроблені з урахуванням потреби якісного відтворення звуку.

Незважаючи на наявність поліпшень для відтворення на основі USB (наприклад, JCAT USB-картку FEMTO або JCAT USB Isolator), частина ПК-контролера залишається шумною. JCAT постачає рішення за допомогою NET Card FEMTO – кінцевого мережевого інтерфейсу, розробленого спеціально для передачі високоякісного аудіо через локальну мережу.

новини звукових технологій на Gadgetnews.info

Використовуючи у лінійних джерелах живлення надвисоких шумів і технологію FEMTO Clock у поєднанні з високопродуктивним контролером Ethernet від Intel, пристрій гарантує максимальну якість передачі даних. Підключіть мережевий аудіоплеєр, медіасервер (NAS) або широкосмуговий маршрутизатор до будь-якого з двох портів 1Gbit для мереж JCAT NET FEMTO і відчуйте відмінну якість звуку під час потокового передавання аудіоданих.

Варіанти використання мережевої аудіо-карти:

новини аудіо-техніки на Gadgetnews.info

Ви можете використовувати JCAT NET Card FEMTO для покращення якості звуку будь-якого мережевого аудіопрогравача (рендеринг/кінцева точка/стример) при передачі аудіоданих з NAS (медіасервера), від музичних сервісів, таких як TIDAL, Qobuz, Spotify тощо, або безпосередньо з ПК.

все про якісний звук мережева аудіо-карта на Gadgetnews.info

JCAT NET Card FEMTO також покращить відтворення, коли буде встановлена на аудіокомп’ютері – комп’ютері, який виступає в якості USB-аудіо транспорту і підключається до USB-ЦАП – доки звукові дані надсилаються через мережу з іншого ПК / NAS / медіа-сервера або з Потокового сервісу.

новини звукових технологій на Gadgetnews.info

Підключіть обидва комп’ютера (JCAT NET Cards FEMTO) безпосередньо високоякісним кабелем локального доступу і насолоджуйтеся якістю звуку.

JCAT NET Card FEMTO не тільки покращує якість звуку, але також забезпечує підвищену стабільність, особливо бажану, при максимальних налаштуваннях DAC Link / PC Buffer на 700Hz / 0.01s в JPLAY.

мережева аудіо-карта на Gadgetnews.info

Технічні характеристики:

• Адаптер LAN Audiophile PCI Express GbE;
• Лінійні регулятори та фільтри наднизьких шумів усувають шумові перешкоди від ПК;
• Ніяких джерел живлення;
• Технологія годинника FEMTO (Crystek CCHD-957) знижує джиттер нижче вимірюваних рівнів;
• Компоненти промислової марки з діапазоном робочих температур від -40 до +85 градусів;
• Intel i350 Ethernet контролер;
• Позолочені EMI захищені роз’єми RJ-45;
• Два порти LAN, що підтримують швидкість з’єднання до 1 Гбіт;
• LED-off функція для протидії шуму;
• Вимоги до опціонального блоку живлення: 5 В/1,5 А min;
• Пристрій живлення може постачатися з блоку живлення комп’ютера через роз’єм LP4 або з зовнішнього блоку живлення через 2,1/5,5 мм центральний роз’єм живлення постійного струму;
• Слоти PCIe;
• Всі слоти x1-x16 шини PCI Express 2.0 підтримуються;
• Підтримувані операційні системи: Windows (всі видання) та Linux.