Xiaomi-Mi-10-Pro-Plus-rumors

Новий флагман компанії Xiaomi, відомий нам під кодовою назвою Mi 10 Pro Plus, презентація якого очікується незабаром, може здивувати користувачів несподіваним функціоналом.

Лідер продуктивності

Різні джерела говорять про те, що нова модель буде зібрана на платформі Qualcomm Snapdragon 865. У синтетичних тестах AnTuTu імовірно цей пристрій показав результат 687 422 балів, що на даний момент неперевершена планка для смартфонів.

Mi 10 pro - можлива основа для просунутої версії Mi 10 pro plus
Mi 10 pro – можлива основа для просунутої версії Mi 10 pro plus

Але найкраща продуктивність – це ще півсправи. Головне – вміти нею управляти. І для цього Mi 10 Pro + отримає утиліту, спільно створену фахівцями Xiaomi і Qualcomm.

Управління потужністю

Очікується, що інструмент управління ресурсами процесорної системи стане складовою частиною програми Game Turbo. Зокрема, з’являться опції налаштування частоти графічного процесора. З чуток, в ньому будуть три встановлені режими налаштувань і можливість вручну налаштовувати частоту GPU.

Про те, чи буде захист від занадто завзятих «хакерів-розгонщиків», ані слова, але, з огляду на ймовірну ціну смартфона 600+ доларів, напевно користувачам не дадуть його зіпсувати в ході експериментів.

Оновлений інтерфейс додатку Game turbo
Оновлений інтерфейс додатку Game turbo

Що стосується самого додатка, то з його допомогою можна буде впливати, зокрема, на величину анти-аліасинга (зглажування), настройки анізотропних фільтрів і якість текстур.

Оновлений інтерфейс додатку Game turbo
Оновлений інтерфейс додатку Game turbo

Реліз флагмана

Крім цих програмних здібностей Mi 10 Pro Plus повинен отримати екран з частотою оновлення 120 Гц, основною камерою з головним модулем 108 Мп, акумулятором ємністю 4500 мАг і зарядкою зі швидкістю 120 Вт. Процесорної системою повинен стати Snapdragon 865 з підвищеною тактовою частотою.

Xiaomi Mi 10 pro
Xiaomi Mi 10 pro

Інші характеристики нового флагмана, як і дата його презентації, поки невідомі.