Samsung Galaxy Note 10+

В одвічну суперечку за споживача між Apple і Samsung несподівано втрутилася компанія Microsoft. Причому, досить дивним чином.

У своїх магазинах софверний гігант з Редмонда пропонує купити Samsung Galaxy Note 10/10 + зі значною знижкою, в разі якщо ви замість принесете свій старий смартфон в хорошому стані.

iPhone11

Більшість необхідних моделей смартфонів – це різні версії iPhone. Але можна обміняти на новий Ноут і інші моделі смартфонів Samsung. Наприклад, за Galaxy 10 в ідеальному стані Microsoft заплатить 650 доларів, що становить більшу половину ціни Galaxy Note 10.

Google Pixel 4

Як видно з таблиці, поширюваної продавцем на сайтах веб-магазинів, на цих пропозиціях можна зробити навіть невеликий бізнес в свою користь. Це в першу чергу стосується ребейтов за смартфони Google Pixel. Оскільки напередодні виходу нової моделі Pixel 4, попередні версії цього смартфона значно подешевшали, але Microsoft тримає ціни на первинному рівні, не знижуючи їх кожного місяця, як Google. Тому за свій Піксель 3 б/в можна отримати компенсацію, навіть вищу, ніж коштує новий. Але це неважливо, адже вам все одно доведеться купити Galaxy Note 10, який коштує як два Пікселя.

З чим пов’язана така активна кампанія з просування конкретної моделі смартфона компанією, яка в телефонній гонитві участі не бере, невідомо. Можливо, це момент співпраці з корейським виробником, який продовжує залишатися лідером з продажу смартфонів у світі.

У чому вигода творця Windows і навіщо компанії стільки старих смартфонів Apple, Google, Samsung і, раптово, OnePlus, можна тільки здогадуватися.

Але пропозиція дійсна гарна. Скористатися нею можна тільки в офіційних магазинах Microsoft в США, Канаді, Великобританії та Австралії.