ОСТАННІ СТАТТІ

Sony-WH-1000XM4

Sony WH-1000XM4 -Навушники з комфортом в четвертому поколінні

0
На відміну від конкурентів, Sony не стали викочувати цілу полицю товарів. Вони показали лише один. І це - бездротові навушники четвертого покоління Sony WH-1000XM4.
GTA V Online оновлення

Літнє оновлення GTA V Online: Супер-яхти до бою!

0
Вже у вівторок вийде літнє оновлення GTA V Online. Про це нарешті повідомили офіційно. Одинадцятого серпня почнеться осіння сесія нових місій та транспорту. Розглянемо повідомлення Rockstar Games детальніше.

GTA на Автопилоті: Потяг Шрединґера

0
https://youtu.be/xHKNDULuDC0 Експеримент у світі GTA V Online. Скільки потягів існує одночасно у певний момент часу:? Про це у черговому відеоролику.

GTA V на Автопилоті: анонс експерименту з потягами

0
https://youtu.be/uaa6CZpE7i8 Чи думали ви колись про те, куди дівається світ коли ви заплющуєте очі? Може в цей час його зовсім...

Обережно, Google Music закривається!

0
Сервіс Youtube Music має дещо схожий з попередником інтерфейс. Перша сторінка пропонує нам музику, засновану на історії прослуховувань у Google Music. Далі – вітрина нових релізів, порядок яких теж заснований на попередньому виборі користувача.

Black Shark 3S: смартфон перетворюється на ігрову консоль

0
Днями компанія Xiaomi презентувала в Китаї оновлену модель ігрового смартфона свого суббренда під назвою Black Shark 3S.

Mi 10 Pro + отримає можливість управління продуктивністю

0
Новий флагман компанії Xiaomi, відомий нам під кодовою назвою Mi 10 Pro Plus, презентація якого очікується незабаром, може здивувати користувачів несподіваним функціоналом. Лідер продуктивності

Пригоди поштового фургона

0
немає на світі нічого жахливішого за поштовий фургон. Особливо, якщо ти за його кермом. Особливо, якщо ти за кермом поштового фургона потрапив до в'язниці.

Нові Samsung Galaxy Buds Live: боби вам у вуха!

0
Нова версія бездротових навушників Samsung Galaxy Buds Live, що показана у вигляді рендерів 29 липня, здивувала прогресивним дизайном

GTA V Online на Автопілоті. Пролог

0
Видео подкаст блога об игре GTA V Online на Progadgets.com.ua