В кінці вересня до продажу надійде перший в світі ігровий ультрабук (на думку Razer). Це модифікація моделі Blade Stealth 13, з якою користувачі вже знайомі.
Нова модель презентована в трьох варіантах, причому, перший з них навряд чи можна вважати таким вже ігровим.
З нього і почнемо.

Найслабша модель не має дискретної відеокарти, і використовує інтегрований чіп Intel Iris Plus. В іншому показники нотубука на висоті.
Платформою пристрою є 15-ватний 4-ядерний процесор Intel Core i7-1065G7. Його обчислювальні здатності підтримуються 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4 3,733 МГц і твердотілим жорстким диском 256 Гб SSD.
Дисплей з діагоналлю 13 дюймів підтримує роздільну здатність FHD і побудований на IPS матриці.
Stealth 13 Mercury Silver обладнаний роз’ємом Thunderbolt 3, USB C, двома портами USB 3.0 і міні-джеком для аудіо.

Виходячи з назви, ноутбук має сріблястий корпус, що відрізняє його від інших моделей, виконаних в чорному.
Загалом, це прекрасний ультрабук для роботи, і навіть для ігор середньої ресурсоємності. Однак, невеликий дисплей є мінусом для останньої опції.
Ціна пристрою планується в районі 1500 доларів, що, загалом, цілком справедливо.

Друга версія виглядає куди привабливіше, але і коштує вона дорожче.
Вона має дискретну відеокарту Nvidia GTX 1650 4 ГБ DDR5.
Третя версія – найпотужніша.
Від базової вона відрізняється в кращу сторону майже всім, крім центрального процесора. Він як і раніше Intel Core i7-1065G7. А ось дисплей став значно краще. Він підтримує роздільну здатність 4К і вкритий захисним склом Gorilla Glass.
Також збільшено обсяг жорсткого диска, він становить 512 ГБ. В набір комплектуючих також додано дискретну відеокарту Nvidia GTX 1650 4 ГБ DDR5.
З такою конфігурацією ультрабук можна використовувати для обробки відео будь-якої складності. Але, знову ж, невеликий екран не сприяє цій ролі.
Всі три моделі підтримують Hi-Fi 6, Bluetooth 5.0 і звук Dolby Atmos. Також у всіх модифікаціях застосована фірмова клавіатура Razer з RGB-підсвічуванням.

Як бачимо, Razer Blade Stealth 13 – це місток до Apple Macbook Air для тих, хто хотів би виглядати модно і престижно, але не може відмовитися від Windows через ігри.
Звичайно, китайські майстри скоро наклепають безліч пристроїв з подібною конфігурацією, але у випадку з Razer скористатися оригіналом все ж краще через якісне складання і фірмову гарантію.