Після помітного релізу своїх перших бездротових навушників Buds Air, які, крім назви, і формою виявилися копією творіння Apple, індійський підрозділ глобального бренду Oppo продовжило дослідження.

Дизайн не завжди вирішує

Для пошуків нової форми навушників був найнятий відомий дизайнер Жозе Леві. Після того, як співпраця з дизайнерами, відомими в тусовці, принесло великий успіх Xiaomi з інноваційним Mi MIX, інші виробники з китайськими корінням кинулися шукати в Європі хоча б якихось відомих майстрів незвичайних форм.

Realme Buds Q мають дизайн від французького дизайнера Жозе Леві
Realme Buds Q з автографом Жозе Леві

Результатом співпраці Леві і Realme стала … майже повна копія Samsung Galaxy Buds. Щоправда, французький промдизайнер додав в неї різноманітності у вигляді жовтих вставок, які, втім, губляться з виду при використанні навушників за призначенням. Але, врешті-решт, заглядати у вуха чужим людям некрасиво.

Що зовні

Особливостями Realme Buds Q є: приємна на дотик упаковка для повсякденного носіння, невелика маса (лише 35 грам), наявність на обох навушниках сенсорної панелі, яку, як кажуть, можна програмувати на смартфоні. Але звичайним слухачам досить і того функціоналу, який надає по певній кількості натискань прошивка девайса. Навушники мають також непогані показники затримки – 119 мс в режимі сенсорного управління.

Realme Buds Q мають зручний кофр і легко вміщуються у руці
Realme Buds Q

Realme Buds Q не мають активної системи шумозаглушення. Проблема зовнішніх звуків вирішується щільною гумкою на амбушюрах.

Що всередині

Акумулятор ємністю 400 мАг забезпечує безперебійну роботу гарнітури до 20 (ну, насправді, до 4,5 годин в режимі відтворення), що теж непогано.

Realme Buds Q демонструють гідний звук за невелику ціну
Realme Buds Q з оснащенням

Динаміки оснащені сантиметровими дифузорами, які розганяють непогані низькі частоти, при цьому, не забиваючи весь звуковий тракт. Музика в них звучить чітко і голосно. Навіть меломани не зазнають образи своєму вишуканому слуху, хоча для таких естетів цінник в 30 доларів повинен бути образливим сам собою.

Дисконт для меломана

Отже, за вказану незначну суму покупець отримає цілком пристойні бездротові навушники від бренду, що намагається стати всесвітнім дисконтом з якісними товарами і змістити з цього п’єдесталу набридлу вже Xiaomi.
Realme Buds Q можна купити вже зараз в українських магазинах, в тому числі і у офіційного дистриб’ютора товарів Realme, а бажаючі трохи почекати і злегка заощадити, можуть звернутися і до китайських онлайн-гіпермаркетів.
Вердикт редакції Progadgets: серед рівних вони рівні. Можна вибрати й інше, але співвідношення ціна / якість на високому рівні. Варто брати.