Не встигли Samsung та Xiaomi презентувати знімки з камери з прогресивним сенсором ISOCELL Bright GW1 з роздільною здатністю 64 Мп, як дочірній бренд OPPO Realme оголосив, що його смартфон буде першим пристроєм з такою камерою. Але 29 серпня Xiaomi анонсувала Redmi Note 8 pro і показала його реальний екземпляр.

В той час Realme продовжує наголошувати на тому, що вони перші. Ця суперечка буде тривати до появи нових технологій, що вражають (наприклад, до 24 вересня, коли Mi презентує Mi MIX 4 з 108 Мп сенсором), але факти безумовні.

Realme XT характеристики і огляд на progadgets.top

Ти не менше, звернемо увагу на новий виріб суббренду OPPO. Почавши два роки тому з прямого копіювання назви Redmi з розрахунком на користувачів, що недобачають, бренд Realme за підтримки могутнього консорціуму BBK став самостійним гравцем на ринку. Мабуть, це на даний момент найшвидший старт з ноунейм-брендів до середнього класу.

Realme XT характеристики і огляд на progadgets.top

І якщо і пристрої у Realme були копіями виробів Xiaomi, або “старших братів” Vivo, то тепер ми бачимо якісний крок вперед. Хоча, зовні і тепер мало різниці з виробами конкурентів. Що ж у Realme XT “під капотом”?

Realme XT характеристики і огляд на progadgets.top

Головна “фішка” – це, безумовно, головний сенсор чотиримодульної основної камери. Він побудований на тому ж ISOCELL Bright GW1, має роздільну здатність 64 Мп і ще більший розмір матриці порівняно з попереднім 48-мегапіксельним. Це дає йому можливість збирати більше світла на поверхні і, таким чином, зменшувати шум і мати більш широкий динамічний діапазон. Оскільки при обробці знімка використовується той же алгоритм чотирипіксельного бінінга, це значно впливає на фінальний знімок.

Realme XT характеристики і огляд на progadgets.top

Окрім цього модуля основна камера має також 8 Мп сенсор з ширококутовим об’єктивом, і два сенсори по 2 Мп для макрозйомки та виміру глибини різкості.

Фронтальна камера має 16 Мп матрицю і діафрагму f/2.0.

Realme XT оснащений 6,3-дюймовим AMOLED екраном з роздільною здатністю 1080х2340 точок. Він, як і корпус, вкритий захисним склом Gorilla Glass 5. Сенсор відбитків пальців знаходиться під екраном.

Realme XT характеристики і огляд на progadgets.top

Гарячим серцем смартфона є процесорна система середнього класу Qualcomm Snapdragon 712 з відеоприскорювачем Adreno 616. Доступні набори 4/6/8 Гб оперативної, і 64/128 Гб флеш-пам’яті з файловою системою UFS 2.21.

Акумулятор пристрою має ємність 4000 мАг і підтримує швидку зарядку зі швидкістю 30 Вт.

Realme XT характеристики і огляд на progadgets.top

Тож, ми бачимо смартфон, що поступається Redmi Note 8 pro, але є гідним представником бюджетних пристроїв, що претендують на лідерство у продажу. І, як завжди, справа в ціні. А її поки не оголошують (можна передбачити цінник у 160-180 доларів), оскільки продажі Realme XT почнуться не раніше середини жовтня. В той же час, Redmi Note 8 планує з’явитися в індійських магазинах вже днями.