Redmi-Pad-5G

Компанія Xiaomi намагалася осягнути неосяжне і застовпити практично всі ніші ринку споживчої електроніки. У чомусь це виходило добре, а деякі галузі не давалися легко. Після анонсу Redmi 5G з’явилася надія.

Поневіряння Mi Pad

Одним з найбільш незрозумілих провалів для Сяомі стали планшети. Все було зроблено як треба: і час був відповідним для потужних “tablet PC”, і якість Mi Pad була на висоті, і маркетинг працював як треба. І самі по собі всі чотири версії Mi Pad були дуже і дуже пристойними конкурентами на ринку. А, враховуючи ціну, вони цілком могли вичавити з полиць магазинів менш потужних і більш дорогих побратимів, навіть включаючи визнаних лідерів Samsung, Huawei і Lenovo.

Mi Pad 4
Mi Pad 4

Але щось пішло не так, і підтримка цих гаджетів стала не встигати за потребами користувачів. Оновлення прошивки MIUI приходили на Mi Pad останніми, апгрейд ОС Android і зовсім запізнювався на півроку і більше. Дуже довго тривала розробка глобальної версії прошивки і додатків для користувачів за межами Китаю. Загалом, ставлення до родини Mi Pad з боку менеджменту було несправедливо поганим.

В результаті, незважаючи на прекрасні якості, планшети Xiaomi не стали масовим продуктом. Можливо, до цього моменту.

Нова надія на Redmi Pad 5G

Серед карантинного затишшя і самоізоляції раптом з’явилася новина про те, що суббренд Redmi готується презентувати свою версію планшета під назвою Redmi Pad 5G.

Поки, як зазвичай, про новий пристрій відомі тільки чутки, але досвід показує, що вони виправдовуються після презентації.

Концепт планшету Redmi Pad 5G
Концепт планшету Redmi Pad 5G

Отже, про що мріють розповсюджувачі інформації про нову таблетку?

Судячи з анонсів, розмір екрану буде 10 дюймів по діагоналі. Він буде оснащений сенсором з частотою оновлення 90 Гц. Планшет Redmi Pad 5G виконаний в тонкому форм-факторі, судячи з рендерів. Обіцяють 48 Мп основну камеру, чотири стерео-динаміка і процессорную платформу Snapdragon 765G. Це пояснює увагу до звуку: новий планшет Redmi може стати серйозним ігровим пристроєм.

Смаколики у вигляді зарядки зі швидкістю 30 Вт, штучного інтелекту і прошивки MIUI 11 на Android 10 додаються.

Вже 27 квітня ми дізнаємося, що в цьому привабливому описі правда.

Джерела: gsmarena.com, miui.ua.