Sony-WH-1000XM4

Компанія Sony не стала втручатися в презентацію продуктів корейського гіганта, незважаючи на те що в асортименті новинок Samsung були і конкуруючі продукти. Але японським виробникам потрібно було повне увагу споживачів і преси, тому вони провели свою презентацію на пару днів пізніше. На відміну від конкурентів, Sony не стали викочувати цілу полицю товарів. Вони показали лише один. І це – бездротові навушники четвертого покоління Sony WH-1000XM4.

Різниця в формі

Новинка є повноформатними навушниками, і зовні мало відрізняється від попередньої моделі.

Спільного в них залишилося те, що активну систему шумозаглушення побудовано на одному і тому ж процесорі QN1.

Sony WH-1000XM4 зовні схожі на попередню модель
Sony WH-1000XM4 зовні схожі на попередню модель

Отже, WH-1000XM4 – це закриті навушники зі складаною дужкою і динаміками діаметром 40 мм. Для функціонування системи активного шумозаглушення і функцій гарнітури вони обладнані п’ятьма мікрофонами. У новій версії вони налаштовані на звуки середнього частотного діапазону, в які входить і голос.

Новий рівень комфорту

Девайс аналізує звуки навколишнього середовища і ті, що транслюються їм і швидко реагує на зміну звукової середи.

Sony WH-1000XM4 - зручні та комфортні
Sony WH-1000XM4 – зручні та комфортні

Наприклад, як тільки власник пристрою починає говорити, музика в навушниках автоматично вимикається і відновлюється після закінчення розмови. Також для того, щоб швидко приглушити музику під час несподіваної бесіди, досить доторкнутися до правого навушника і гучність музики знизиться вдвічі.

Sony WH-1000XM4 підтримує також спілкування з помічниками Alexa і Google Assistant. Крім того, вбудована логіка аналізує жанри і стилі музики і може застосовувати до неї фільтри, покращуючи (на думку розробників) звучання тієї чи іншої композиції. Спірне рішення, але загальній більшості слухачів сподобається, а у меломанів інші уподобання щодо техніки.

Також, завдяки багатоканальному з’єднанні Bluetooth, навушники Sony можуть знаходиться в одночасному підключенні до двох джерел звуку і вибирати той, у якого в даний момент сильніший і стабільніший сигнал.

Навушники Sony WH-1000XM4
Навушники Sony WH-1000XM4

Зовні пристрій теж виглядає цілком пристойно, в спадковому дизайні від Соні. Представлені два колірних рішення: чорний і слонової кістки.

Чекаємо їх у магазинах. Якщо ви згодні віддати за це чудо, про акустичні можливості якого навіть не йшло мови на презентації, 350 доларів і вище, то цілком можете занести цю статтю в закладки, на ній буде розміщено вигідну пропозицію від наших партнерів коли Sony WH-1000XM4 надійдуть до продажу.