У кожного шанувальника відеоігор є свої вподобання щодо терміналу. І це залежить не тільки від конструкції геймпадів різних видів приставок, але й від манери гравця, чи особливостей тієї, чи іншої гри.

Найбільшу свободу вибору мають користувачі ігор для ПК. Різні види клавіатур, та допоміжних геймпадів дозволяють кожному мати свій арсенал, готовий до будь-якого жанру, темпу та стилю гри.

Uniplay U6 Smart Gamepad
Uniplay U6 Smart Gamepad

Тепер можливість вдосконалити свої інструменти з’явилася в усіх гравців. Uniplay U6 Smart Gamepad – це пристрій з 75 клавішами, що відповідають всім вимогам гравців, і навіть більше.

Купити Uniplay U6 Smart Gamepad

На ньому є досить великий тачпад, що підтримує мультитач, традиційні елементи управління для шанувальників приставок. Тачпад підтримує також функцію колеса миші.

Пристрій побудований на процесорному рішенні, заснованому на ARM Cortex M0, також має вбудований аудіо-процесор для підтримки звуку. Модуль Bluetooth працює на каналі 2,4 ГГц.

Купити Uniplay U6 Smart Gamepad

Акумулятор ємністю 800 мАг підтримує роботу пристрою до 10 годин без підзарядки.

Звісно, Uniplay U6 Smart Gamepad можна використовувати просто як мобільну клавіатуру, тому що вона виконує всі функції звичайного пристрою вводу для ПК.

Uniplay U6 Smart Gamepad
Uniplay U6 Smart Gamepad

Але підключити її можна до будь-якого пристрою: телевізору, ігрової приставки, ноутбуку тощо. Підключення здійснюється автоматично, не треба встановлювати ніяких драйверів.

Uniplay U6 Smart Gamepad – дуже зручний і корисних у господарстві пристрій для геймерів і для всіх користувачів ПК, смарт-ТВ та інших пристроїв.

Купити Uniplay U6 Smart Gamepad за ціною 33 долари можна прямо зараз.