Китайський бренд Vernee анонсував свій проект, який вважає “вбивцею” Xiaomi Mi MIX 2. Над назвою довго не думали і назвали свій смартфон ім’ям “жертви” – Mix 2.

Vernee Mix 2 на Gadget news

Це буде такий же безрамковий смартфон із співвідношеннями боків екрану 18:9. Це і все, що відомо про новинку. Окрім того, що смартфона з назвою Mix 1 у цього виробника не було. Може, не тільки у Сяомі позичили ідею назви, а і у Джорджа Лукаса, який почав “Зоряні війни” одразу з шостого епізоду?

Так чи інакше, на фото ми бачимо смартфон з ймовірним шостидюймовим екраном. Діагональ може бути і більше, все залежить від розміру руки, що тримає смартфон.

Плакат з анонсом теж запозичений у Xiaomi.

У відеоролику, присвяченому смартфону Vernee Mix 2 видно подвійну камеру і задню панель, яка, можливо, вироблена із скла. Це скоріше за все, бо кераміка дуже дорога для такого бренду 3-го класу, який все ще за старою китайською звичкою, краде все, що бачить.

Якими характеристиками Vernee збираються “вбивати” Mi MIX 2 невідомо, адже у новинці від Сяомі зараз стоїть найсучасніший процесор Qualcomm Snapdragon 835, і всім іншим брендам доведеться почекати, поки Samsung, Xiaomi та інші великі компанії задовольнять свій попит на цей камінь.

 

Тому треба просто не зважати на такі невдалі жарти брендів четвертого ешелону. Але ж є сенс і в цій інформації. Вона свідчить про те, що попереду мода на безрамкові екрани, що не завжди гарно.