Хто не мріє про смартфон, який не треба носити в руках? Звісно, для цього є Bluetooth, але існуючі пристрої досі не дозволяють повноцінно керувати пристроєм.

Хлопці з дизайнерської студії mojorno винайшли концепт такого пристрою. Він має вид зігнутого посередині листу картону (в даному випадку, пластику), з випуклою центральною частиною, де і відбувається керування пристроєм.

Ви хотіли б невидимий смартфон?

Особливістю нового пристрою стала б його здатність зникати, тобто, відображати поверхню, на якій він лежить, як це робить камбала. До речі, саме таку назву отримав проект. Зараз ми знаємо, як це можна зробити технічно.

Повноцінний комунікатор в усі

Крім того, смартфон може грати роль комунікатора, який вставляється просто в ухо. Це забезпечується рухомою панеллю керування.

В такому режимі керування смартфоном буде вдібуватися голосовими командами.

Пластик замість металу?

Виходячи з концепту, матеріал, з якого буде вироблений смартфон Камбала, повинен бути гнучким і не визивати подразнення шкіри. Зараз для цього кращим є сучасний ABS пластик.

Жодна гарна ідея не залишається непоміченою

Все було б гарно, концепт дочекався б можливостей, матеріалів і технологій, але, як будь-яка гарна ідея, проект Камбала був помічений продюсерами відомого серіалу.

І у серіалі “Білі комірці” з’являється прототип смартфона, як дві краплі схожий на розробку студії.

Чи може все відбулося навпаки, зважаючі на те, що студія, що розробила концепт – російська? І матеріал про концепт має дату, ранішу за вихід серіалу, але в ньому є кадр – серія, яка вийшла за два роки потому.

Може російські дизайнерни винайшли машину часу, щоб звинуватити в усьому клятих амерів?

 

Тим не менше, гарно, що проект цей зіграв хоча б у кіно, тому що до технічного втілення йому дожити явно не доведеться.