Xiaoda Sterilization Lamp завжди на сторожі вашого здоров'я

Під час епідемії і в будь-який інший час Xiaoda стоїть на сторожі здоров’я

Компанія Xiaoda, що входить в екосистему Xiaomi / MiJia зовсім недавно зібрала необхідну суму для серійного випуску своїх недорогих дезінфікуючих ламп на краудфандінговій платформі Youpin і тепер пропонує вам компактне рішення для знищення бактерій і вірусів в будинку.

Ультрафіолет – тотальний вбивця вірусів

Як ми знаємо, УФ випромінювання згубне для всього живого. Все залежить лише від дози опромінення і маси об’єкта. Сонячні промені відносно нешкідливі для людини, але вбивають найпростіші мікроорганізми. А якщо збільшити потужність цього випромінювання, то і віруси, і навіть складні мікроскопічні організми, такі як постільні кліщі, покинуть цей світ.

Цими властивостями випромінювання користується компактний і простий пристрій – Xiaoda Sterilization Lamp.

Ця лампа легко розміщується в будь-якій точці приміщення і вбиває бактерії і віруси.

Xiaoda Sterilization Lamp
Xiaoda Sterilization Lamp

Оскільки пристрій має ступінь захисту від води IPX4, він може використовуватися в місцях з високою вологістю і наявністю струменів води – у ванній і туалеті.

В цих погано провітрюваних приміщеннях, Xiaoda Sterilization Lamp прибере неприємні запахи, адже вони теж мають бактеріальне походження. Вони будуть заміщені запахом озону, що у нас асоціюється зі свіжістю і безпекою.

Як застосувати Xiaoda Sterilization Lamp

Портативну лампу можна розмістити на кухні, в шафах з їжею або одягом, де вона не дасть їжі зіпсуватися, вилупитися потомству прусаків або молі. Також можна дезінфікувати білизну або подушки для нейтралізації запаху поту і мікроскопічних постільних кліщів. Увага! При такому використанні лампа діє лише на поверхню предметів, не проникаючи в їх структуру. Тому глибинні способи дезінфекції їй недоступні.

Xiaoda Sterilization Lamp не боїться води
Xiaoda Sterilization Lamp не боїться води

Xiaoda Sterilization Lamp генерує випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм. Воно нешкідливе для людської шкіри, починаючи від 50 см від джерела, але попадання променів на слизові оболонки потрібно уникати, так само, як і прямого зорового контакту з лампою.

Для цього пристрій має датчик наближення. Як тільки об’єкт наближається ближче, ніж на 30 см, лампа автоматично вимикається.

Бактерицидна лампа легко кріпиться до поверхні
Бактерицидна лампа легко кріпиться до поверхні

Платформа для гаджета приклеюється до будь-якої поверхні клейкою основою виробництва 3M.

Акумулятор ємністю 3600 мАг підтримує роботу лампи протягом 45 днів за умови двох сеансів дезінфекції на день.

Корпус і основа пристрою зроблені з ABS пластику, що надає їм довговічність і гарний зовнішній вигляд.

Коштує Xiaoda Sterilization Lamp 48 доларів (1320 грн), але зі знижкою від наших партнерів Gearbest її можна купити на 300 грн дешевше. У комплекті – дві лампи.

Тисніть на посилання і будьте здорові!

Xiaoda Sterilization Lamp завжди на сторожі вашого здоров'я
Xiaoda Sterilization Lamp завжди на сторожі вашого здоров’я