На краудфандінговому майданчику Xiaomi Yupin з’являються дуже цікаві речі в абсолютно різних жанрах – від гаджетів до вина. І всі ці продукти, які отримали необхідне фінансування, потрапляють в мережу гіпермаркетів Mi, приносячи пекінської компанії новий асортимент і гарний прибуток.

MiYu Elite Keyboard and mouse
MiYu Elite Keyboard and mouse

Цього тижня новинкою стали бездротові клавіатура і миша. Пам’ятаєте, нещодавно на Yupin була представлена ​​клавіатура для дівчаток в кольорах косметичної пудри. Цей же набір безкомпромісно чорний. Але дизайн кнопок схожий.

Набір позиціонується як “елітний” і називається MiYu Elite Keyboard and mouse. І дійсно, вироби хороші. Механічна клавіатура позбавлена ​​цифрового блоку, і це позитивно позначилося на її розмірах.

MiYu Elite mouse

Миша теж не підкачала. Укріплені колесо і кнопки дозволять їй прослужити довго і пережити падіння зі столу успішно.

Акумулятори пристроїв підтримують їх роботу без підзарядки протягом двох тижнів. Заряджаються вони через інтерфейсний роз’єм USB Type C.

MiYu Elite Keyboard and mouse
MiYu Elite Keyboard and mouse

MiYu Elite Keyboard and Mouse вже отримали потрібну суму від бекерів і тепер очікується реліз готової продукції в травні. Невідомо, чи надійдуть вони в українське представництво Xiaomi , але в китайських онлайн гіпермаркетах їх можна буде купити, якщо не боїтеся нового вірусу.