Незважаючи на те, що пекінський гігант Xiaomi активно розвиває свій суббренд Redmi, і вже випустив під ним не тільки смартфони, але і ноутбук, і телевізор, про материнську назву маркетологи не забувають.

Mi TV 4A 70
Mi TV 4A 70

І ось днями компанія представила гігантський 70-дюймовий телевізор Mi TV 4 A.

Телевізори Mi відрізняються невеликою товщиною екрану і тонкими гранями, які при такому розмірі виглядають ниткоподібно. Тому цей ТВ на стіні справляє враження картини без рамки.

Mi TV 4A 70
Mi TV 4A 70

Однак, ця «картина» має досить серйозну начинку.

Традиційний 64-бітний процесор Amlogic підкріплений 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам’яті.

Пристрій має багато способів комунікації: три HDMI, два USB, один AV порт і S/PDIF аудіо-конектор. Телевізор підтримує Dolby HD і DTS аудіо стандарти.

Mi TV 4A 70
Mi TV 4A 70

За допомогою звукової установки Mi Sound Bar, в якій знаходиться цифрове серце телевізора Mi Box 4 і акустичні системи, можна створити домашній кінотеатр, і ця назва буде майже точно відповідати тому, що вийде, адже 70-дюймовий екран може зайняти всю стіну кімнати.

Mi TV 4A оснащений фірмовою системою Patch Wall, яка керується штучним інтелектом та передбачає бажання користувача. Також пристрою доступні голосові команди, але поки тільки китайською та англійською мовами.

Mi TV 4A 70
Mi TV 4A 70

Несподіваною виявилася ціна Mi TV 4A 70. Вона прогнозована ​​на рівні 590 доларів.

Крім 70-дюймового варіанту, Mi TV 4A випускається в форматі 32 “, 43”, 50 “, 55”, 58 “, і 65”.