З початку тижня компанія Xiaomi припинила продаж торішнього флагмана бренду Redmi. Популярний смартфон Redmi K20 Pro знятий зі списку товарів онлайн-магазинів Mi.

Це пов’язано з тим, що на сцену виходить спадкоємець цієї видатної моделі – Redmi K30 Pro / 5G.

Redmi K20 Pro
Redmi K20 Pro

І хоча багато шанувальників продукції Xiaomi вважають, що нова модель виглядає слабше в порівнянні з попередньою на тлі конкурентів, маркетинг пекінського гіганта вважає, що старе повинно піти.

Проте, європейська версія цього смартфона, відома під назвою Mi 9T / Pro, залишається доступною для покупців, в тому числі і в Україні. Це пов’язано з тим, що глобальна версія Redmi K30 / Pro поки не отримала офіційного маркування і не презентована широкій публіці.

Redmi прекращает продажи Redmi K20 Pro
Redmi K20 Pro

Нагадаємо, Redmi k20 / Pro / Mi 9T / Pro був презентований в серпні 2019 року. Це потужний флагманський смартфон, побудований на платформі Qualcomm Snapdragon 855, з 6,39-дюймовим екраном. Вбудований в повний екран датчик відбитків пальців, три модуля основної камери з головним сенсором 48 Мп (в Pro-версії), 20 Мп висувна селфі -камера і акумулятор 4000 мАг. Цей пристрій одержав широку популярність завдяки своїм характеристикам, преміальному зовнішньому вигляду і вигідній ціні.

Redmi K30 Pro 5G поступает в продажу
Redmi K30 Pro 5G

Йому на зміну приходить смартфон на платформі Qualcomm Snapdragon 865, 64 Мп головним модулем чотирьохмодульної основної камери, врізаної в 6,67-дюймовий екран подвійною селфі-камерою з головним модулем 20 Мп, підтримкою 5G (і всіх нижчих стандартів зв’язку) і частотою оновлення зображення на дисплеї 120 Гц.

Redmi K20 / Pro отримав безліч нагород, серед яких і iF Design, яка вважається дизайнерським “Оскаром”. Він був проданий більше 5 млн разів. Наостанок Redmi дарує всім китайським власникам цього смартфона фірмові чохли на пам’ять. З огляду на його характеристики, цей пристрій буде працювати в актуальному режимі ще років п’ять, так що подарунок дуже доречний.