Наприкінці минулого тижня компанія Xiaomi презентувала нову версію популярного електросамоката Mi Electric Scooter pro 2. На додаток до нього був також представлений Mi Electric Scooter 1S.

Ці транспортні засоби набули дуже широкого розповсюдження у світі, що ми можемо спостерігати кожної миті у реальному житті.

Нові моделі вдосконалюють досвід попередніх. До того ж, старша модель виробляється у співпраці з німецьким концерном Mercedes, зокрема, його підрозділом Mercedes-AMG Petronas F1 Team.

Для гонок «Формули-1» самокат Mi Electric Scooter pro 2 поки що не пристосований, але характеристики в нього дуже непогані.

Mi Electric Scooter pro 2

Самокат зроблено з авіаційного алюмінію, він має 300-ватний двигун, рідкокристалічну панель керування, і може проїхати 45 км на одній зарядці акумулятора, розвиваючи при цьому швидкість до 25 км/г.

Молодь з електроскутерами Mi Electric Scooter pro 2

Також скутер оснащено міцними пневматичними шинами, подвійною системою гальм, 2-ватною фарою, що світить на 10 метрів, та активним стоп-сигналом позаду.

Скутер підтримує Bluetooth протокол, а також має USB роз’єми.

Mi Electric Scooter pro 2 складається, як і його попередник, що робить самокат дуже зручним у використанні.

Ціна нового електроскутера від Xiaomi  складає 500 євро (за курсом у Китаї на момент презентації).

Mi Electric Scooter pro 2 та Mi Electric Scooter 1S

Mi Electric Scooter 1S

Молодша модель скутера не є новинкою у повному сенсі. Він – це ребрендінг самоката MiJia Electric Scooter 1S, що вже був презентований у Китаї.

Цей пристрій майже не відрізняється від старшої моделі, крім того, що має менш ємний акумулятор. Його вистачає на 30 км ходу.

В іншому характеристики моделей співпадають.

Захоплення Європи

Буквально вчора голова Xiaomi Лей Цзюнь наголосив на тому, що Китай повинен мати претензії на кращі у світі товари і захоплення всього світового ринку.

Зважаючи на це, незрозумілими лишаються загравання німецького бізнесу з тоталітарними режимами. І якщо з Росії німецька промисловість отримує газ, і тому повинна терпіти неадекватних спонсорів світового тероризму в партнерах, то які плани у Німеччини щодо Китаю, невідомо. Так чи інакше, повзуча експансія ідей «комунізму з комерційним обличчям» у Європі продовжується.