Компанія Zoom, що зробила дуже зручний для відеоконференцій месенджер і завдяки пандемії стала лідером в цій галузі, вирішила затвердити свій успіх.
Разом з американським стартапом DTEN, вони зробили доволі незвичний пристрій для конференц-румів та домашнього використання.

Телевізор для спілкування

DTEN ME Zoom edition має розміри монітора для десктопа. Його діагональ складає 27 дюймів. Але функційно він все ж нагадує або великий планшет, або маленький смарт-телевізор.

Zoom DTEN ME
Zoom DTEN ME в інтер’єрі

Пристрій має сенсорний екран, три камери, що роблять поле зору майже 180 градусів, та вісім мікрофонів, що дадуть почути кожного учасника спілкування.

Окрім того, на пристрої можна малювати як пальцем, так і спеціальним пером, тож його можна використовувати як дошку для аудіторії або для особистого використання. Намальоване на планшеті доступно також учасникам бесіди по той бік екрану.

Zoom DTEN ME
Zoom DTEN ME – інтерактивний планшет для спілкування

Як кажуть виробники, пристрій має встановлений додаток Zoom, а також якісь “офісні рішення”. Працює ME під керуванням власної розробки: операційної системи DTEN OS. Виробники не уточнюють склад потужностей для обчислень. Ми не знаємо ані виду і характеристик процесора, ані об’ємів оперативної та вбудованої пам’яті. Але деякі дані про ґаджет Zoom все ж є.

Характеристики Zoom DTEN ME

Тож, почнемо. Сенсорний екран має роздільну здатність Full HD 1080 p та співвідношення сторін 16:9. Три камери на передній панелі мають поле огляду 160 градусів та успішно знімають об’єкти на відстані до 5 метрів. Вісім мікрофонів оснащено активною системою шумоподавлення та зменшення луни, що актуально для конференцій у великих приміщеннях. Є також вбудовані стереодинаміки під екраном та можливість підключити зовнішню акустичну систему за протоколом Bluetooth.

Zoom DTEN ME
Zoom DTEN ME – коштовна іграшка чи корисний девайс?

Zoom DTEN ME підтримує дводіапазонний стандарт Wi-Fi 802.11a/b/g/n, 802.11ac, та кабельне з’єднання з мережею. Корпус має два інтерфейсних роз’єми: HDMI та LAN. Важить пристрій 6,5 кг. У наплічник його не покладеш, але можна доволі легко транспортувати як звичайний монітор.

Єдине, що у цьому пристрої негарне, це його ціна. Спочатку компанія DTEN планує продавати його лише на території США за ціною 600 доларів.

Ви б витратили такую суму на неповноцінний комп’ютер для офісу, чи дому? Чи простіше виходити на конференції з ноутбука або веб-камери?